Szkolenie na opiekuna osób starszych

Brak ustalonego terminu
Uczestnictwo bezpłatne

Informacje

Firma Bwe- Polska Sp. z o.o. ze Świdnicy, działająca w branży opiekuńczej od 2010 r. organizuje dla osób z kierunkowym wykształceniem (pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, rehabilitacja, fizjoterapia, opiekun / opiekunka środowiskowa) i/lub doświadczenia w pracy w placówkach jak: dom opieki, hospicjum, szpital, Caritas, Czerwony Krzyż, które chcą rozpocząć pracę w charakterze opiekuna / opiekunki na terenie Niemiec, bezpłatne kursy z podstaw języka niemieckiego.
Zapewniamy bezpłatne miesięczne szkolenie z praktycznej nauki podstaw języka niemieckiego, z zakresu słownictwa przydatnego w/w pracy. Szkolenie zostanie zakończone egzaminem, którego zdanie gwarantować będzie podjęcie pracy w naszej firmie i wyjazd do Niemiec.

Zapisz się

Jesteś pracownikiem placówki zdrowotnej lub opiekuńczej w Polsce, a chcesz pracować z naszą firmą jako opiekun / opiekunka osób starszych w Niemczech, ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie!
Zgłoszenia od osób chętnych przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel. 74 851 20 26 lub pocztą elektroniczną: bwe@bwe-polska.pl.

Copyright © 2018 BWE-Polska Sp. z o.o. | Wszelkie Prawa Zastrzeżone