Nasi pracownicy o nas

Polecam firmę, 7 lat współpracy, super koordynatorki, trafiłam na super sztelę.
Grażyna

Już od kilku lat korzystam z ofert pracy  firmy BWE POLSKA ze Świdnicy. Współpraca układa się pomyślnie.
Małgorzata

Z firmą BWE Polska jestem związana już piąty rok. Zespół jest miły, profesjonalny, dokłada wszelkich starań żeby współpraca układała się satysfakcjonująco. Życzę całemu zespołowi dalszej, dobrej współpracy i komunikacji.
Halina

Z firmą współpracuje już parę lat. Miła i serdeczna obsługa oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Wyplata zawsze na czas. Polecam firmę jako rzetelna, godna zaufania.

Barbara

Jestem opiekunką z długoletnim, sześcioletnim stażem. Jeździłam do Niemiec z trzema firmami, ale zawsze było coś nie tak. Szukałam zatem firmy, która w pełni mnie zadowoli no i znalazłam firmę BWE-Polska, z którą pracuję już 4 lata bez przerwy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Koordynatorki bardzo zaangażowane w nasze problemy, których jak wiadomo w naszej pracy nie brakuje. Pani dyrektor-Renata w sytuacjach mocno kryzysowych również jest bardzo pomocna. W ciągu pierwszego tygodnia mojej pracy w tej firmie,  miałam codziennie telefony od dziewczyn, które bardzo interesowały się jak sobie radzę i czy wszystko jest ok. W tej chwili nie ma już takiej potrzeby, ale podczas każdego nowego zlecenia, zainteresowanie naszą pracą, warunkami i stosunkami z podopiecznymi i ich rodziną jest ogromne. Jak mam słabszy dzień, a czasami się to zdarza, to zawsze mogę zadzwonić do firmy i się wyżalić. Cały czas, podczas mojej pracy w tej firmie, czuję się bezpiecznie. Umowa bardzo przejrzysta, bez żadnych ozdobników, tak typowych dla niektórych firm. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam tą firmę wszystkim opiekunkom, które chcą wyjechać do pracy w Niemczech i szukają firm, zgłoście się do firmy BWE-Polska, a na pewno Was nie zawiedzie.

– Sylwia

Współpracuje z tą firmą od 2012 roku. Panie rzeczowe, konkretne, nie kłamią, pomocne. Wypłata na czas, miejsca różne jak w tej pracy, ogólnie jestem w 100 procentach zadowolona.

– Anna